Terminy warsztatów małych grup

Warsztaty w małych grupach przeznaczone są wyłącznie dla małżeństw, które uczestniczyły w Weekendzie podstawowym i służą kontynuacji pracy nad dialogiem małżeńskim, rozpoczętej w trakcie rekolekcji weekendowych.

Aktualne terminy:
Grupa Asi i Marcina razem z grupą Basi i Krzysztofa - 28.06.2020 r., godz. 15:00. Rozpoczniemy wspólną mszą św. w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika w Księżynie przy ul. Mazowieckiej, którą celebrował będzie specjalnie dla nas ks. Adam Anuszkiewicz. Spotkajmy się w kościele o 14:45 aby rozpocząć o czasie.

Po mszy św. przejdziemy 70m do domu Małgosi i Krzyśka przy Mazowieckiej 26 (naprzeciw sklepu Lewiatan), gdzie będzie spotkanie małej grupy a potem ognisko. Przychodzimy z własnym koszykiem. Można zabrać ze sobą dzieci.Ze względów organizacyjnych prosimy o każdorazowe informowanie liderów grupy, jeśli małżeństwo nie może wziąć udziału w spotkaniu lub rezygnuje z uczestnictwa w małej grupie.
W indywidualnych przypadkach możliwe jest uczestnictwo w warsztatach innej grupy, np. w sytuacji gdy małżeństwo nie mogło wziąć udziału w spotkaniu grupy macierzystej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z liderami grupy, którzy pomogą w nawiązaniu kontaktu z inną grupą.